Resultater 2015

Resultater

 

Herrer:
Plass Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid
1 Espen Rusten   M20‐24 00:34:09
2 Jan Olav Smalås Namdal Løpeklubb M35‐39 00:34:20
3 Jon Per Nygaard FIK Ren‐Eng M45‐49 00:34:22
4 David Stoltenborg Norsk Tipping M25‐29 00:35:47
5 Øyvind Bustad Ren Eng M35‐39 00:36:01
6 Vinjar Skogsholm Åslia Skilag M20‐24 00:36:19
7 Knut Lium Norde‐Land M45‐49 00:36:33
8 Håvard Ellefsen SA‐kameratene M35‐39 00:36:54
9 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb M18‐19 00:36:54
10 Endre Hjelseth Ottestad IL M40‐44 00:37:05
11 Henning Mortensen Asko Hedmark M30‐34 00:37:06
12 Trond Floberghagen Hamar Skiklubb M35‐39 00:37:11
13 Rune Thomassen Hamar Skiklubb M40‐44 00:37:23
14 Ole Edvard Bjørnstad IL Mogutten M35‐39 00:37:35
15 Erion Haxhi Nordre Trysil M30‐34 00:37:46
16 Reinert A. Rinvold Veldre Friidrett M50‐54 00:37:49
17 Askild Heia Jon Magne M30‐34 00:37:53
18 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping M45‐49 00:38:06
19 Reidar Seim Albaran BIL M45‐49 00:38:13
20 Øyvind Kjønsberg Vind IL M35‐39 00:38:29
21 Jan Erlend Innselset Team Fjelluft M40‐44 00:38:36
22 Pål‐Erik Langøigjelten Hamar Skiklubb M45‐49 00:38:47
23 Oskar Axelsson Oppegård IL G13‐15 00:38:48
24 Sturla Throndsen Ull‐Kisa M55‐59 00:38:56
25 Severin Myrbakken Stor‐Elvdal Skiklubb M50‐54 00:38:58
26 Jo Helgestad Hamar Skiklubb M50‐54 00:39:01
27 Are Reistad Kjelsås IL M40‐44 00:39:05
28 Tommy Mikkelsen Team Fønix M45‐49 00:39:15
29 Espen Overskott Hamar Skiklubb M50‐54 00:39:19
30 Simen Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening M20‐24 00:39:55
31 Petter Ellingsbø FIK Orion G13‐15 00:40:15
32 Jo Reistad   M40‐44 00:40:39
33 Dag Byrøygard OBOS Innlandet BIL M45‐49 00:40:51
34 Erik Haugen Næroset IL M40‐44 00:40:55
35 Jørn Helge Dahl Hamar Skiklubb M40‐44 00:40:58
36 Erik Krogstie   M40‐44 00:41:02
37 Olaf Sletner KPP‐Runners M35‐39 00:41:42
38 Espen Hjerpaasen Løpsklubben 1814 M25‐29 00:42:12
39 Terje Furuseth Team Furuseth M40‐44 00:42:33
40 Arild Hagen Halmsås & Omegn Skilag M45‐49 00:42:40
41 Harald Stenersen Hamar Skiklubb M45‐49 00:42:44
42 Kenneth Dæhlen Rena IL M35‐39 00:42:53
43 Kjell‐Petter Ellingsbø Mjøsa Triathlon M45‐49 00:43:02
44 Frank Lundsbakken Elektrikeren Hamar BIL M30‐34 00:43:07
45 Svein Arefjord   M60‐64 00:43:22
46 Ole Petter Bergaust Veldre Friidrett M65‐70 00:43:32
47 Espen Flengsrud Vang FL M35‐39 00:43:38
48 Marius Thomassen Norsk Tipping M25‐29 00:43:53
49 Jon Magne Hagen   M30‐34 00:44:08
50 Rune Rasen   M40‐44 00:44:10
51 Pål Vegard Hagen   M40‐44 00:44:11
52 Marius Foss Team Fønix M25‐29 00:44:12
53 Jonas Hoelsveen Eina Sportsklubb G11‐12 00:44:28
54 Inge Martin Håberget Hernes IL M45‐49 00:44:31
55 Mathias Hoelsveen Eina Sportsklubb G11‐12 00:44:33
56 Are Fjerdingstad Team Pay M40‐44 00:44:34
57 Tor Anders Elfstedt Stange Energi BIL M45‐49 00:44:37
58 Martin Sæta Scan4News M35‐39 00:44:39
59 Kjetil Hansen Furnes IL M45‐49 00:44:55
60 Bjørn Kjærnstad   M35‐39 00:45:17
61 Sivert Seim Hamar Skiklubb G16‐17 00:45:49
62 Einar Krokan Eidsiva BIL M40‐44 00:45:56
63 Stein Viem   M50‐54 00:46:00
64 Ronny Kongstorp SA‐kameratene M35‐39 00:46:15
65 Petar Ninkov   M40‐44 00:46:59
66 Trym Kongstorp Storhamar Ishockey G13‐15 00:47:06
67 Marius Bryde Hagen   M17‐18 00:47:09
68 Magnus Flower   M45‐49 00:47:12
69 Rune Lysbakken Storhamar M55‐59 00:48:11
70 Bjørn Tvedt Veldre Friidrett M75‐79 00:48:17
71 Knut Grøndal   M45‐49 00:48:21
72 Glenn Arefjord Mjøsa Triathlon M30‐34 00:48:52
73 Pål Almerud Ottestad Sykkel M35‐39 00:49:06
74 Eivind Bergset Hamar Skiklubb M18‐19 00:49:15
75 Alf Eldar Bergset Hamar Skiklubb M55‐59 00:49:48
76 Ronny Bohrmann Team Innit M40‐44 00:49:59
77 Ole Martin Sterud   M30‐34 00:50:25
78 Roar Nyberget JH Sykkel M60‐64 00:51:19
79 Christian Bjerke‐Narud Norsk Tipping M35‐39 00:52:13
80 Dejan Ljusic   M45‐49 00:52:44
81 Daniel Jevne   M20‐24 00:53:28
82 Bård Kollstrøm No team M25‐29 00:54:53
83 Stian Drake   M25‐29 00:54:59
84 Bjarne Kristiansen   M50‐54 00:56:11
85 Espen Almlid Hamar Skiklubb / KPMG M35‐39 02:20:00
           
Kvinner
Plass Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid
1 Esther Innselset Team Fjelluft K35‐39 00:42:13
2 Lise Busterud Nordahl FIK Orion K45‐49 00:42:27
3 Emma Axelsson Oppegård IL J11‐12 00:43:05
4 Laila Aaberg Leira IL K50‐54 00:44:06
5 Trude Nerheim   K35‐39 00:44:35
6 Birgitta Solberg Vang FL K25‐29 00:44:54
7 Malin Hoelsveen Eina Sportsklubb J11‐12 00:45:23
8 Silje Aasvang Johnsrud Skjærstad & Co BIL K25‐29 00:45:36
9 Marte Kjøren FIK Orion K25‐29 00:46:54
10 Elisabeth Floberghagen   K30‐34 00:46:55
11 Martine Slokvik Ottestad IL Ski K18‐19 00:47:11
12 Åsta Sørensen Kielland Hamar Skiklubb J16‐17 00:47:28
13 Lene Baksjøberget Vang Skiløperforening K40‐44 00:47:33
14 Lisbet Engemoen Puls Flisa K35‐39 00:47:34
15 Ingeborg Alsgaard Sparebanken Hedmark/Mjøsa Triathlon K45‐49 00:47:59
16 Heidi Syverstad Statens Hus BIL K50‐54 00:49:17
17 Margit Oami Kim No team K25‐29 00:49:23
18 Inga Borud Sone 2 K20‐24 00:49:55
19 Marit Heide Team Fønix K55‐59 00:50:06
20 Elisabeth Hoelsveen Eina Sportsklubb K40‐44 00:50:26
21 Ingrid Roko Krogstie Puls Flisa K50‐54 00:50:33
22 Heidi Syversen Storhamar håndball K18‐19 00:51:09
23 Maja Flengsrud   J16‐17 00:51:29
24 Marit Norberg‐Schulz Hagen TBM&H K30‐34 00:51:34
25 Marte Nyberget   K20‐24 00:51:59
26 Nina Bjørneseth Puls Flisa K45‐49 00:55:02
27 Mariann Linesdatter Bakken Sone 2 K20‐24 00:55:51
28 Marianne Ullevold Sveen   K40‐44 00:56:22
29 Margrethe Bergaust Veldre Friidrett K65‐70 01:01:59
30 Tina Furuseth Puls Flisa K45‐49 01:05:07
31 KK F   K20‐24 01:06:01
32 Amanda Hammeren Puls Flisa K20‐24 01:07:36
33 Linda Lindberg‐Lien Team Fønix K35‐39 01:10:28
Herrer:
Plass Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid
1 Espen Rusten   M20‐24 00:34:09
2 Jan Olav Smalås Namdal Løpeklubb M35‐39 00:34:20
3 Jon Per Nygaard FIK Ren‐Eng M45‐49 00:34:22
4 David Stoltenborg Norsk Tipping M25‐29 00:35:47
5 Øyvind Bustad Ren Eng M35‐39 00:36:01
6 Vinjar Skogsholm Åslia Skilag M20‐24 00:36:19
7 Knut Lium Norde‐Land M45‐49 00:36:33
8 Håvard Ellefsen SA‐kameratene M35‐39 00:36:54
9 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb M18‐19 00:36:54
10 Endre Hjelseth Ottestad IL M40‐44 00:37:05
11 Henning Mortensen Asko Hedmark M30‐34 00:37:06
12 Trond Floberghagen Hamar Skiklubb M35‐39 00:37:11
13 Rune Thomassen Hamar Skiklubb M40‐44 00:37:23
14 Ole Edvard Bjørnstad IL Mogutten M35‐39 00:37:35
15 Erion Haxhi Nordre Trysil M30‐34 00:37:46
16 Reinert A. Rinvold Veldre Friidrett M50‐54 00:37:49
17 Askild Heia Jon Magne M30‐34 00:37:53
18 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping M45‐49 00:38:06
19 Reidar Seim Albaran BIL M45‐49 00:38:13
20 Øyvind Kjønsberg Vind IL M35‐39 00:38:29
21 Jan Erlend Innselset Team Fjelluft M40‐44 00:38:36
22 Pål‐Erik Langøigjelten Hamar Skiklubb M45‐49 00:38:47
23 Oskar Axelsson Oppegård IL G13‐15 00:38:48
24 Sturla Throndsen Ull‐Kisa M55‐59 00:38:56
25 Severin Myrbakken Stor‐Elvdal Skiklubb M50‐54 00:38:58
26 Jo Helgestad Hamar Skiklubb M50‐54 00:39:01
27 Are Reistad Kjelsås IL M40‐44 00:39:05
28 Tommy Mikkelsen Team Fønix M45‐49 00:39:15
29 Espen Overskott Hamar Skiklubb M50‐54 00:39:19
30 Simen Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening M20‐24 00:39:55
31 Petter Ellingsbø FIK Orion G13‐15 00:40:15
32 Jo Reistad   M40‐44 00:40:39
33 Dag Byrøygard OBOS Innlandet BIL M45‐49 00:40:51
34 Erik Haugen Næroset IL M40‐44 00:40:55
35 Jørn Helge Dahl Hamar Skiklubb M40‐44 00:40:58
36 Erik Krogstie   M40‐44 00:41:02
37 Olaf Sletner KPP‐Runners M35‐39 00:41:42
38 Espen Hjerpaasen Løpsklubben 1814 M25‐29 00:42:12
39 Terje Furuseth Team Furuseth M40‐44 00:42:33
40 Arild Hagen Halmsås & Omegn Skilag M45‐49 00:42:40
41 Harald Stenersen Hamar Skiklubb M45‐49 00:42:44
42 Kenneth Dæhlen Rena IL M35‐39 00:42:53
43 Kjell‐Petter Ellingsbø Mjøsa Triathlon M45‐49 00:43:02
44 Frank Lundsbakken Elektrikeren Hamar BIL M30‐34 00:43:07
45 Svein Arefjord   M60‐64 00:43:22
46 Ole Petter Bergaust Veldre Friidrett M65‐70 00:43:32
47 Espen Flengsrud Vang FL M35‐39 00:43:38
48 Marius Thomassen Norsk Tipping M25‐29 00:43:53
49 Jon Magne Hagen   M30‐34 00:44:08
50 Rune Rasen   M40‐44 00:44:10
51 Pål Vegard Hagen   M40‐44 00:44:11
52 Marius Foss Team Fønix M25‐29 00:44:12
53 Jonas Hoelsveen Eina Sportsklubb G11‐12 00:44:28
54 Inge Martin Håberget Hernes IL M45‐49 00:44:31
55 Mathias Hoelsveen Eina Sportsklubb G11‐12 00:44:33
56 Are Fjerdingstad Team Pay M40‐44 00:44:34
57 Tor Anders Elfstedt Stange Energi BIL M45‐49 00:44:37
58 Martin Sæta Scan4News M35‐39 00:44:39
59 Kjetil Hansen Furnes IL M45‐49 00:44:55
60 Bjørn Kjærnstad   M35‐39 00:45:17
61 Sivert Seim Hamar Skiklubb G16‐17 00:45:49
62 Einar Krokan Eidsiva BIL M40‐44 00:45:56
63 Stein Viem   M50‐54 00:46:00
64 Ronny Kongstorp SA‐kameratene M35‐39 00:46:15
65 Petar Ninkov   M40‐44 00:46:59
66 Trym Kongstorp Storhamar Ishockey G13‐15 00:47:06
67 Marius Bryde Hagen   M17‐18 00:47:09
68 Magnus Flower   M45‐49 00:47:12
69 Rune Lysbakken Storhamar M55‐59 00:48:11
70 Bjørn Tvedt Veldre Friidrett M75‐79 00:48:17
71 Knut Grøndal   M45‐49 00:48:21
72 Glenn Arefjord Mjøsa Triathlon M30‐34 00:48:52
73 Pål Almerud Ottestad Sykkel M35‐39 00:49:06
74 Eivind Bergset Hamar Skiklubb M18‐19 00:49:15
75 Alf Eldar Bergset Hamar Skiklubb M55‐59 00:49:48
76 Ronny Bohrmann Team Innit M40‐44 00:49:59
77 Ole Martin Sterud   M30‐34 00:50:25
78 Roar Nyberget JH Sykkel M60‐64 00:51:19
79 Christian Bjerke‐Narud Norsk Tipping M35‐39 00:52:13
80 Dejan Ljusic   M45‐49 00:52:44
81 Daniel Jevne   M20‐24 00:53:28
82 Bård Kollstrøm No team M25‐29 00:54:53
83 Stian Drake   M25‐29 00:54:59
84 Bjarne Kristiansen   M50‐54 00:56:11
85 Espen Almlid Hamar Skiklubb / KPMG M35‐39 02:20:00
           
Kvinner
Plass Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid
1 Esther Innselset Team Fjelluft K35‐39 00:42:13
2 Lise Busterud Nordahl FIK Orion K45‐49 00:42:27
3 Emma Axelsson Oppegård IL J11‐12 00:43:05
4 Laila Aaberg Leira IL K50‐54 00:44:06
5 Trude Nerheim   K35‐39 00:44:35
6 Birgitta Solberg Vang FL K25‐29 00:44:54
7 Malin Hoelsveen Eina Sportsklubb J11‐12 00:45:23
8 Silje Aasvang Johnsrud Skjærstad & Co BIL K25‐29 00:45:36
9 Marte Kjøren FIK Orion K25‐29 00:46:54
10 Elisabeth Floberghagen   K30‐34 00:46:55
11 Martine Slokvik Ottestad IL Ski K18‐19 00:47:11
12 Åsta Sørensen Kielland Hamar Skiklubb J16‐17 00:47:28
13 Lene Baksjøberget Vang Skiløperforening K40‐44 00:47:33
14 Lisbet Engemoen Puls Flisa K35‐39 00:47:34
15 Ingeborg Alsgaard Sparebanken Hedmark/Mjøsa Triathlon K45‐49 00:47:59
16 Heidi Syverstad Statens Hus BIL K50‐54 00:49:17
17 Margit Oami Kim No team K25‐29 00:49:23
18 Inga Borud Sone 2 K20‐24 00:49:55
19 Marit Heide Team Fønix K55‐59 00:50:06
20 Elisabeth Hoelsveen Eina Sportsklubb K40‐44 00:50:26
21 Ingrid Roko Krogstie Puls Flisa K50‐54 00:50:33
22 Heidi Syversen Storhamar håndball K18‐19 00:51:09
23 Maja Flengsrud   J16‐17 00:51:29
24 Marit Norberg‐Schulz Hagen TBM&H K30‐34 00:51:34
25 Marte Nyberget   K20‐24 00:51:59
26 Nina Bjørneseth Puls Flisa K45‐49 00:55:02
27 Mariann Linesdatter Bakken Sone 2 K20‐24 00:55:51
28 Marianne Ullevold Sveen   K40‐44 00:56:22
29 Margrethe Bergaust Veldre Friidrett K65‐70 01:01:59
30 Tina Furuseth Puls Flisa K45‐49 01:05:07
31 KK F   K20‐24 01:06:01
32 Amanda Hammeren Puls Flisa K20‐24 01:07:36
33 Linda Lindberg‐Lien Team Fønix K35‐39 01:10:28