Resultater 2013

Resultater

 

Herrer
Plass Start nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid
1 317 Patrick Åserud LightFlight M40 0:33:56
2 122 Kristian Woldvik KPMG M30 0:33:59
3 174 Morten Sætha Swix Racingservice M30 0:35:19
4 121 Ole Flatebø Mjøsski M15 0:35:37
5 102 Sigmund Kielland M18 0:35:44
6 138 Håvard Ellefsen M30 0:35:51
7 115 Ove Haugereid Namdal Løpeklubb M20 0:36:17
8 133 Jørn  Sagstuen Vang Skiløperforening M30 0:36:19
9 303 Knut Lium M40 0:36:23
10 197 Trond Floberghagen Hamar skiklubb M40 0:37:20
11 328 Espen Almlid Hamar skiklubb M30 0:37:22
12 315 Einar Johansen Runner Up M35 0:37:30
13 318 Rune Thomassen Hamar skiklubb M40 0:37:40
14 136 Vidar Igeltjørn Hamar skiklubb 0:37:48
15 128 Johan Storsveen M30 0:37:54
16 323 Hans Tore Riibe Hamar skiklubb/Norsk Tipping M45 0:37:57
17 105 Gard Ringstad M40 0:38:18
18 313 Jo Helgestad Hamar skiklubb M45 0:38:38
19 113 Severin Myrbakken Stor-Elvdal skiklubb M45 0:38:57
20 169 Morten Brendlien M50 0:38:59
21 301 Jørn Gunnar Kleven Eidsiva BIL M45 0:39:05
22 310 Anders Mølster Gaalaasen M30 0:39:54
23 165 Kalle Wikøren 0:39:59
24 187 Sinde Bårdseng Vang Skiløperforening M40 0:40:18
25 160 Lars Morten Hagen FIK Ren-Eng 0:40:27
26 194 Jørgen  Elisenberg FIK Orion M20 0:40:28
27 106 Arild Dahl Tine/Fønix M35 0:40:29
28 184 Rolf Bakken Kondis 0:40:35
29 101 Jon Harald Sveum 0:40:41
30 177 Bjørn Arve Brune Stranda M45 0:40:42
31 172 Ole Morten Svenkerud M40 0:40:55
32 329 Sandor Angi M35 0:41:00
33 324 Espen Overskott M45 0:41:20
34 166 Kjell-Petter Ellingsbø M40 0:41:46
35 178 Håvard Amlien 0:42:18
36 311 Miroslaw Baran 0:42:24
37 114 Morten Lund Hamar Skiklubb M50 0:42:34
38 120 Asle Finnesand M40 0:42:34
39 162 Helge Andersen 0:43:05
40 179 Ole Christian Bang 0:43:25
41 149 Svein Jarle Sandvik M50 0:43:35
42 148 Jonas Røysheim Sjølie 0:43:37
43 107 Harald Stenersen Hamar skiklubb M40 0:44:14
44 142 Espen Flengsrud Vang FL M30 0:44:24
45 330 Henning Mortensen M30 0:44:27
46 183 Harald Borthen Singstad Romerike Ultraløperklubb M45 0:44:30
47 131 Johan Storebakken M10 0:44:46
48 171 Lars Marius Bjørnseth M30 0:45:02
49 108 Svein Rune Limbodal Vang Skiløperforening M50 0:45:09
50 118 Kristian Stensåsen M30 0:45:50
51 139 Glenn Arefjord 0:45:53
52 127 Petter Vestheim M25 0:46:11
53 173 Tor Sætrang Hamar M50 0:46:14
54 163 Einar Krokan Eidsiva BIL M40 0:46:23
55 320 Knut Grøndal M45 0:46:25
56 104 Kristian  Træland M30 0:46:39
57 200 Nils Erik Grønseth Hamar IL M60 0:47:07
58 312 Arne Heimdal M60 0:47:08
59 164 Rudy Van Oevelen 0:47:17
60 316 Øystein Wien M45 0:47:29
61 185 Atle Mathisen Pizzaninni 0:48:00
62 110 Peter Mykleset M60 0:48:30
63 145 Alf Eldar Bergset Hamar skiklubb M50 0:49:09
64 326 Ronny Bohrmann Team Innit M40 0:49:23
65 146 Eivind Bergset Hamar skiklubb M15 0:50:22
66 151 Helge Rognlien M50 0:50:26
67 152 Øyvind Bjørli Østerdalen Garnison M50 0:50:50
68 150 Roar Nyberget M55 0:50:58
69 322 Håvard Narvesen M30 0:51:20
70 132 Ivar Busterud Bjørnstad 0:51:24
71 153 Anders Enger M30 0:51:57
72 186 Jan Erik Mathisen 0:53:34
73 140 Harald Rønning M25 0:54:15
74 306 Ludvig Bjerke-Narud M65 0:55:29
75 302 Anders Nordsveen M25 0:56:02
76 307 Christian Bjerke-Narud Norsk Tipping M30 0:57:52
77 305 Erik Standerholen 1:00:02
78 157 Daniel Jensen 1:04:03
79 143 Hermod Telebond M75 1:10:18
80 141 Jørgen Hansen M20 1:34:52
81 124 Stein Arne Olsen Bama M40 Brutt

 

Kvinner
Plass Start nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid
1 159 Marthe Katrine Myhre K25 0:36:25
2 191 Rita Nordsveen K45 0:39:36
3 167 Margrete Ellingsbø FIK Orion K40 0:41:10
4 147 Ragnhild Marie Hafsahl Karset Vang Skiløperforening K20 0:42:47
5 117 Lise Busterud Nordal Eidsiva BIL K40 0:43:08
6 176 Kristine Slokvik FIK Orion K17 0:43:49
7 319 Liv Wilson Hamar Skiklubb K45 0:46:15
8 125 Kjersti Rønning Hamar O-klubb K50 0:46:24
9 126 Anne Guri Jevne K45 0:46:31
10 325 Marte Ihrstad Stange K35 0:48:26
11 103 Esther Innselset K35 0:48:28
12 156 Marit Heide Romsås K50 0:48:56
13 181 Hilde Holt 0:49:13
14 119 Marthe Engen Søre Ål Il K30 0:50:33
15 180 Stine Trettebergstuen Hamar K30 0:50:39
16 170 Åsta Kielland Hamar skiklubb K17 0:50:41
17 111 Lene Solberg K35 0:50:53
18 112 Kristin Vardebakken K25 0:50:57
19 135 Gry-Mona Nordli 0:51:05
20 182 Nina Øverby Løten K25 0:52:02
21 189 Lisbet Engemoen K30 0:53:07
22 144 Oda Hovelstuen Blystad Hamar skiklubb K19-20 0:53:16
23 154 Bente Langøigjelten Hamar skiklubb 0:53:23
24 190 Gry  Stikholmen 0:53:27
25 123 Eva Lutnæs K30 0:53:48
26 321 Maria Narvesen K30 0:54:18
27 192 Ellen Wold Romerike Ultraløperklubb K40 0:55:09
28 155 Anne Martha Botten Iseng IL K40 0:56:27
29 304 Kristin Alme Hamar K30 0:56:47
30 188 Monica Alfsen K35 0:57:23
31 134 Marit  Busterud Bjørnstad 0:57:24
32 109 Evi Camilla Ø. Motrøen K35 0:57:56
33 193 Randi Håkensen Romerike Ultraløperklubb K50 0:57:59
34 327 Nina Duenger K30 0:58:11
35 175 Liv Slokvik K45 0:58:26
36 129 Lene Vestheim K20 0:59:05
37 309 Inga Lilja Standerholen 1:03:37
38 158 Iris-Katrin Nordal 1:03:45
39 137 Sissel Christoffersen 1:08:46

 

Ungdom under 18 år*
Plass Start nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid
121 Ole Flatebø Mjøsski M15 0:35:37
102 Sigmund Kielland M18 0:35:44
176 Kristine Slokvik FIK Orion K17 0:43:49
131 Johan Storebakken M14 0:44:46
146 Eivind Bergset Hamar skiklubb M15 0:50:22
170 Åsta Kielland Hamar skiklubb K17 0:50:41
* Løperne på denne listen står også oppført i klassene kvinner/menn

 

Turklasse
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klasse
196 Christel Melgård Tur
314 Leif Nordstad Tur
198 Kai Smeby Tur
199 Ann-Katrin Smeby Tur
308 Sunniva Agathe Standerholen Tur
195 Ole Christer Tollefsen Tur
129 Lene Vestheim Tur